Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Poleje...

Tomasz Siemieniuk dyżurny synoptyk białostockiego zespołu Centralnego Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzega przed intensywnymi opadami deszczu, które dziś do wieczora będą przechodziły nad regionem. Lokalnie możliwe burze i nawet do 40 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni.

Wydane rano ostrzeżenie ważne jest od godz. 07:30 do godz. 18:00 dnia. Jak podaje Semieniuk w tym czasie przewiduje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. Lokalnie możliwe burze. Prognozowana wysokość opadów od 10 do 20 mm lokalnie 30 do 40 mm.
Według synoptyka prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80%


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę