Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Czterogwiazdkowy hotel nad Biebrzą

Niemal 11,5 mln zł ma kosztować stworzenie nowoczesnego Centrum Konferencyjnego w standardzie czterech gwiazdek z najwyższym punktem widokowym w Biebrzańskim Parku Narodowym. Inwestycję ma zrealizować firma „Zbyszko” z Nowogrodu. To jeden z siedmiu zaakceptowanych we wtorek przez zarząd województwa projektów, który otrzyma dotacje na rozwój infrastruktury turystycznej.

Te siedem inwestycji wartych jest prawie 84 mln zł. Łączne dofinansowanie tych projektów z Regionalnego Programu Operacyjnego sięga prawie 24 mln zł. Dzięki unijnemu wsparciu w kilku atrakcyjnych zakątkach  regionu maja powstać hotele, pensjonaty i i inne obiekty turystyczne. 
- Dzięki realizacji tych przedsięwzięć powstanie 319 nowych miejsc noclegowych w obiektach o różnym standardzie – 3, 4, a nawet 5 – gwiazdkowym – podaje Jan Kwasowski, rzecznik prasowy marszałka, dodając, że nowe obiekty położone będą w rejonach, gdzie turystyka jest lub ma szansę stać się jednym z najważniejszych czynników rozwoju. 

Pieniądze z RPO od kilku lat wspierają budowę nowoczesnej bazy noclegowej. Dotychczas dofinansowanie w tej dziedzinie uzyskały 32 inwestycje. Łącznie zasiliło je 87 mln zł dotacji.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę