Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Poseł bliżej...

Łomżyński poseł Lech Antoni Kołakowski (PiS) otworzył już czwarte w tej kadencji parlamentu biuro poselskie. Do istniejącego od lat biura posła w Łomży w tym roku dołączyły także placówki Zambrowie (7 marca), w Kolnie (22 marca), a teraz także w Wysokiem Mazowieckiem. Poseł Kołakowski mówi, że chce być jeszcze bliżej wyborców, a biura poselskie w powiatach mają mu to umożliwić.

Poseł Kołakowski w każdym ze swoich biur chce być kilak razy w miesiącu, choć same biura pracują codziennie od poniedziałku do piątku i codziennie będą mogły przyjmować interesantów. Będzie można w nich zostawić dla posła dokumenty, lub umówić się na osobiste spotkanie. 

Biura Poselskie Lecha Antoniego Kołakowskiego:
Łomża, ul. Dworna 47 m. 3
Kolno , ul. 11 Listopada 3
Wysokie Mazowieckie, ul. Jagiellońska 41 m. 6
Zambrów, ul. Wyszyńskiego 3a m. 2


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę