Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 czerwca 2021 napisz DONOS@

Pościg za pijanym kierowcą

48-latek miał prawie promil alkoholu w organizmie i zbyt szybko jechał renault clio. Na widok policyjnego patrolu, który usiłował go zatrzymać, skręcił w boczną ulice i zaczął uciekać. Policyjny pościg trwał kilku minut do czasu gdy uciekinier stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na chodnik i uderzył w ogrodzenie oraz drzewo. Wszystko zarejestrowała kamera zamontowana w radiowozie.

Pościg za pijanym kierowcą

źródło: podlaska.policja.gov.pl

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 10.00 w Ciechanowcu. Jak podają policjanci kierowca  renault przekroczył dozwoloną prędkość, a gdy funkcjonariusze próbowali zatrzymać poruszającego się clio mężczyznę do kontroli, ten nie zareagował na dawane mu sygnały i skręcił w boczną ulicę. Następnie przyspieszył i zaczął uciekać. W trakcie pościgu kierowca renault nadal lekceważąc sygnały nakazujące zatrzymanie uciekał ulicami miasta nie zważając na innych uczestników ruchu i obowiązujące przepisy. Mężczyzna wyprzedzał na skrzyżowaniach, nie zatrzymał się przed znakiem STOP oraz nie stosował się do ograniczeń prędkości. Pościg zakończył się po kilku minutach na ulicy Szkolnej, gdzie uciekinier stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na chodnik i uderzył w ogrodzenie oraz drzewo. Okazało się, że za kierownicą clio siedział 48-letni mieszkaniec Ciechanowca. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był pijany. Miał prawie promil alkoholu w organizmie. Teraz jego postępowaniem zajmie się sąd.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę