Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@

Wszedł na najwyższy komin w mieście

Mieszkaniec Zambrowa wspiął się na czubek komina miejscowej ciepłowni. Na „ratunek” ściągnięto policję i z negocjatorem z Białegostoku, i straż pożarną w tym strażaków z grupy ratunkowej na dużych wysokościach. Ostatecznie, po ponad czterech godzinach młody, 24-letni mieszkaniec Zambrowa, sam zszedł z komina.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie. Wspinającego się po kominie mężczyznę zauważył przechodzień, który wezwał policję. 24-latek wdrapała się na sam szczyt 60-metrowego komina Ciepłowni Miejskiej w Zambrowie. Jak relacjonuje portal zambrow.org mężczyzna na szczycie komina zachowywał się bardzo spokojnie. Po ponad godzinie krzyczał jedynie do policjantów i strażaków znajdujących się na dole, że jak policja odjedzie, to on sam spokojnie z komina zejdzie. Ta prośba nie została spełniona, a na miejsce wezwano z Białegostoku policyjnego negocjatora i strażaków z grupy ratunkowej na dużych wysokościach. Gdy ci już dotarli na miejsce i wspięli się na komin „negocjacje” z mężczyzną nie trwały zbyt długo. Zażądał, aby spod komina odjechali wszyscy policjanci i gdy zobaczył, że tym razem jego prośba została spełniona zszedł z komina asekurowany przez strażaków. Mężczyzna został przewieziony do szpitala na obserwację..


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę