Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 czerwca 2021 napisz DONOS@

Medale lekkoatletów

Pięć medali zdobyli reprezentanci LKS Narew - Kurpiewski Łomża na Mistrzostwach Polski Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe, które rozegrano w Siedlcach. Bardzo dobrze zaprezentowała się Wioleta Górska, która w konkursie rzutu dyskiem wartościowym wynikiem 42.21m zdobyła srebrny medal a w pchnięciu kulą - 13.72m (3kg) medal brązowy.

Startujący po kontuzji Bartosz Paduch ubiegłoroczny Mistrz Polski juniorów młodszych w skoku w dal jednym skokiem na odległość 6.75m zapewnił sobie medal srebrny. W skoku wzwyż dwa brązowe medale zdobyli Dominik Darmofał  - 199cm (konkurs rozgrywany w deszczu) i Klaudia Brodowska - 162cm. 
- Cieszą szczególnie medale w skoku wzwyż, gdyż ta właśnie konkurencja przez ostatnie 25 lat w Łomży była zaniedbana ze względu na brak warunków – mówi trener Jan Kotowski. - Ostatnie wyniki Darmofała w tym roku 205cm potwierdzają, iż zakup zeskoku na potrzeby lekkoatletów był strzałem w dziesiątkę.  

Pozostałe wartościowe wyniki zawodników łomżyńskiej Narwi:
Ormanowska Justyna - kula (4kg) - 12.29m
Szabłowski Arkadiusz - skok wzwyż - 185 cm (uczeń III kl gimnazjum)
Romanowska Klaudia - skok w dal - 5.06m


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę