Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Laury dla sportowców

Lekkoatleci Justyna Korytkowska, Ewelina Lubiejewska i Bartosz Paduch oraz trener Marcin Jasionek zostali uhonorowali Łomżyńskimi Laurami Sportowymi za szczególne osiągnięcia w 2011 roku. Nagroda w tym roku została przyznana po raz siódmy, a jej wręczenie odbyło się przed transmisją z rozpoczynającego rozgrywki UEFA EURO 2012 meczu Polska – Grecja w jednodniowej Strefie Kibica na stadionie przy ul. Zjazd.

Laury najlepszym sportowcom wręczał prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski. W tym roku w kategorii „Sportowiec” wyróżnienia trafiły do lekkoatletów. Justyna Korytkowska (LŁKS „Prefbet-Śniadowo” Łomża) to wicemistrzyni Polski Seniorów w biegu na 3000 metrów z przeszkodami. Ewelina Lubiejewska (LŁKS „Prefbet-Śniadowo” Łomża) jest halową wicemistrzynią Polski Juniorów i Mistrzynią Polski Juniorów w biegu na 3000 metrów. Bartosz Paduch (LKS „Narew-Kurpiewski” Łomża) zdobył złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w skoku w dal.

Nagrodę dla trenera roku 2011 odebrał Marcin Jasionek (LŁKS „Prefbet-Śniadowo” Łomża) – trener m.in. Żanety Lenczewskiej, która specjalizując się w rzucie oszczepem jest wicemistrzynią Polski Juniorów oraz grupy miotaczy, w tym Macieja Tarnackiego – Mistrza Polski Młodzików w pchnięciu kulą.

Tradycyjnie prezydent dyplomami nagrodził także najlepszych sponsorów. Otrzymali je: PPB Prefbet Śniadowo – za nieustanne wspieranie, nie tylko finansowe, Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „Prefbet-Śniadowo” Łomża, Alior Bank Oddział w Łomży – za wspieranie finansowe Klubu Szachowego „Maraton” w Łomży, PHU KURPIEWSKI Jan Kurpiewski – za nieustanne wspieranie sportu łomżyńskiego i PHP „Agro-Rolnik” sp. z o.o. Jarosław Kulesza – za nieustanne wspieranie, nie tylko finansowe, Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę