Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomża chce „Gruntu na medal”

Zdobycie tytułu „Gruntu na medal” to zwiększenie szansy na pozyskanie inwestora. Nawet w trudniejszych dla gospodarki czasach uważają samorządowcy i starają się o ten tytuł. W tym roku o „Gruntu na medal” stara się także Łomża. Dwie działki zgłoszone przez samorząd miasta przeszły do drugiego etapu konkursu.

To już piąta edycja konkursu organizowanego przez  Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych. Jego celem jest wyłonienie i promocja najlepszych terenów pod inwestycje produkcyjne. W tym roku o tytuł ubiegało się 200 gmin, które zgłosiły ponad 300 działek. Do drugiego etapu konkursu zostało wybranych 99 lokalizacji wytypowanych przez Centra Obsługi Inwestora-Partnerów PAIiIZ. Tytuł „Gruntu na medal” zdobędzie tylko 16 z nich – po jednej z każdego województwa. W województwie podlaskim rywalizują: Bielsk Podlaski – 4,30 ha, Kolno – 3,74 ha, Czyżew – 7,42 ha, Kleszczele – 23 ha i Łomża, która w finale ma dwie działki – 2,87 ha przy ul. Ciepłej i i 4,17 ha przy Spokojnej.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę