Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Wyrok nie zniechęcił go do kradzieży

Policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym 24-latka z Łomży. Kompletnie zaskoczony na jednym z osiedli mężczyzna próbował uciekać, ale mu się nie udało. Nim został przewieziony do zakładu karnego gdzie ma odbyć karę pozbawienia wolności, mężczyzna usłyszał jeszcze trzy nowe zarzutu dotyczące kradzieży i włamań.

Jak informuje st sierż. Ewelina Szlesińska, rzecznik KMP w Łomży we wtorek, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży w wyniku intensywnej pracy zatrzymali poszukiwanego listem gończym 24-letniego mieszkańca miasta. Kompletnie zaskoczony na jednym z osiedli mężczyzna próbował uciekać mundurowym, jednak szybko wpadł w ich ręce. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że sprawca może mieć na swoim sumieniu kolejne przestępstwa. W środę funkcjonariusze przedstawili mu trzy zarzuty dotyczące włamania i kradzieży mieszkaniowych. 24-latek w maju tego roku wykorzystując otwarte drzwi balkonowe, a w drugim przypadku otwarte okno, dostał się do wnętrza mieszkań, z których ukradł między innymi 2 laptopy, aparaty fotograficzne i pieniądze. Natomiast w czerwcu włamał się do innego lokalu i zabrał złote łańcuszki i pierścionki. Poszkodowani swoje straty oszacowali w sumie na ponad 9 tysięcy złotych. Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw i chce dobrowolnie poddać się karze.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę