Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Sądy do likwidacji...

Sąd Rejonowy w Grajewie i Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem od 1 stycznia 2013 r. maja zniknąć z mapy administracyjnej sądownictwa. Minister sprawiedliwości przekazał właśnie do uzgodnień międzyresortowych ostateczny projekt rozporządzenia o likwidacji najmniejszych sądów. W skali kraju zniknąć ma nieco mniej niż pierwotnie planowano - 79 małych sądów czyli co czwarty polski sąd.

Obszar działania likwidowanego Sądu Rejonowego w Grajewie ma przejąć  Sąd Rejonowy w Łomży, a  Sądu Rejonowego w Wysokiem Mazowieckiem Sąd Rejonowy w Zambrowie. Jeśli przepisy wejdą w życie to będzie oznaczało, że Sąd Okręgowy w Łomży swym zasięgiem będzie obejmował tylko dwa sądy rejonowe w Łomży i Zambrowie.
Ministerstwo przekonuje, że celem wprowadzanych zmian jest podniesienie skuteczności wymiaru sprawiedliwości w sprawnym orzecznictwie.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę