Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Podwójne zwycięstwo łomżan w... Środku Europy

Blisko 80 biegaczy wzięło udział w ponad dziewięciokilometrowym biegu rozegranym w Suchowoli. Na starcie biegu przez miasteczko uznane za Geograficzny Środek Europy stanęli także łomżanie, a dwoje z nich Paweł Grygo i Sylwia Cymek linię mety przekroczyło jako pierwsi.

Pierwszy od lewej najszybsza z kobiet Sylwia Cymek
Pierwszy od lewej najszybsza z kobiet Sylwia Cymek
Pierwszy od lewej: zwycięzca biegu Paweł Grygo
Pierwszy od lewej: zwycięzca biegu Paweł Grygo

Paweł Grygo /KS ŁOMŻANIE/ bieg w Suchowoli wygrał oo raz trzeci z rzędu. Uzyskując czas 30:16 pokonał Karola Krzyżanowskiego 31:21 /Maratonka Grajewo/ oraz Pawła Bibułowicza 31:22 /Białystok/. Wśród kobiet najszybciej linię mety minęła Sylwia Cymek /KS ŁOMŻANIE/ z czasem 39:37 pozostawiła daleko w tyle rywalki: Annę Grabowską 44:38 oraz Paulinę Krawczyk /Maratonka Grajewo/ 45:02.
Z dobrej strony pokazali się także pozostali nasi zawodnicy.
Andrzej Godlewski uplasował się w nagradzanej najlepszej szóstce, na miejscu 14. ukończył bieg Jacek Dłużniewski 35:08 /obaj KS ŁOMŻANIE/.
Dużych emocji dostarczyli widzom, do ostatnich metrów ścigając się, Krzysztof Grygo /37:51/ z Mariuszem Nizińskim /38:02/. Zaraz po nich na mecie zameldowali się: Tadeusz Wyrwas, który z czasem 38:52 zajął 29 miejsce i Grzybała Andrzej miejsce 34-te /40:00/.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę