Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Euro 2012 na dużym ekranie

W piątek ruszają Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012. Mecze będą rozgrywane tylko w czterech polskich miastach, ale w wielu innych specjalnie na te mistrzostwa organizowane są strefy kibica, w których można będzie oglądać mecze. W Łomży strefa kibica będzie tylko przez jeden dzień – w piątek 8 czerwca. W pobliskim Zambrowie od pierwszego do ostatniego dnia. Łomżyńska strefa miasto kosztowała ponad 20 tys zł, zambrowska ponad trzy razy więcej.

Kibice z Łomży w miejskiej Strefie Kibica na stadionie przy ul. Zjazd będą mogli oglądać inaugurację Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012 oraz rozegrane pierwszego dnia mecze Polska – Grecja i Rosja - Czechy. Ceremonię otwarcia Mistrzostw transmitowaną ze Stadionu Narodowego będzie można zobaczyć tu na dużym telebimie o powierzchni 20m.kw. Telebim będzie ustawiony na płycie boiska głównego tyłem do rzeki, tak aby kibice mogli oglądać mecze z trybuny krytej. Strefa na stadionie miejskim w Łomży ruszy już o godz. 15.00. Wstęp na stadion będzie bezpłatny. Jak informuje MOSiR, na kibiców czekało będzie 1880 miejsc siedzących na krytej trybunie stadionu oraz strefa gastronomiczna – będzie można kupić piwo niskoalkoholowe, dania z grilla, zimne napoje i lody.
Organizatorzy przypominają, że do Strefy Kibica nie będzie można wnosić własnego alkoholu, szklanych opakowań, materiałów pirotechnicznych ani żadnych niebezpiecznych przedmiotów. Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwać będzie agencja ochrony, która będzie miała prawo do przeglądania odzieży i przenośnego bagażu osób wchodzących.
Dodatkową atrakcją łomżyńskiej Strefie Kibica ma być uroczystość wręczenia Łomżyńskich Laurów Sportowych, nagród dla najlepszych sportowców, trenerów i sponsorów, przyznawanych przez Prezydenta Łomży. Nastąpi również podsumowanie „Mini Euro Łomża 2012” - turnieju organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W Zambrowie Strefa Kibica znajduje się w pobliżu stadionu. Jest mniejsza niż w Łomży. Jednorazowo pomieścić może 600 kibiców, a mecze Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej prezentowane będą na ekranie o powierzchni 14 m.kw. W Zambrowie kibice będą mogli w niej oglądać jednak nie tylko mecze otwarcia, ale śledzić całe rozgrywki Euro 2012.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę