Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Nowak vice Mistrzem Polski

Jakub Nowak zawodnik LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski w Biegu Ulicznym na 5km. W zawodach, które rozegrano na warszawskim Ursynowie wzięło udział 948 zawodników. - Od początku biegu na czele stawki biegaczy znalazła się czwórka biegaczy, a wśród nich dwaj zawodnicy Prefbet-u, Michał Bernardelli i Jakub Nowak. Po przebiegnięciu 3 kilometrów, niestety z walki o medale odpadł Michał, ale za to dzielnie walczył Jakub, który przegrał tylko z rekordzistą Polski w maratonie Henrykiem Szostem (WKS Grunwald Poznań), mającym już nominacje na Igrzyska Olimpijskie w Londynie – relacjonuje Andrzej Korytkowski, prezes klubu.

Jak relacjonuje zawody były rozgrywane przy bardzo silnym wietrze i niskiej temperaturze , co miało duży wpływ na uzyskane czasy. Zawodnik jest bardzo zadowolony ze swojego występu, bo po drużynowym złotym medalu w Przełajowych Mistrzostwach Polski, jest to drugi krążek dla tego biegacza w tym sezonie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę