Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Łomżyński Pepees kupi zakład w Trzemesznie...?

Zarząd Przedsiębiorstwa Przemysłu Spożywczego „PEPEES” poinformował, że dziś spółka złożyła ofertę na nabycie od Skarbu Państwa pakietu 90,40% udziałów w Przedsiębiorstwie Przemysłu Ziemniaczanego „Trzemeszno”. Ile łomżyńska spółka jest gotowa zapłacić za ten zakład tego nie ujawniono.

Trzemeszno, podobnie jak Pepees, jest producentem skrobi. W 2011 r. miało 99,6 mln zł obrotu i ponad 21 mln zł czystego zarobku. Pepees miał w tym okresie 101,5 mln zł przychodów i 8,6 mln zł zysku netto.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę