Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kolejny międzynarodowy sukces Maćka!

Główne zdjęcie
Nagrodzona praca Maćka Prosińskiego

Maciek Prosiński z pracowni plastycznej MDK-DŚT na początku roku szkolnego zdobył I Nagrodę w II Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Oczarowani Zamkami”, a na zakończenie zdobył kolejną nagrodą tym razem w XII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym z cyklu „Wielcy znani i nieznani” pt: „Alfons Mucha - Secesyjna Baśń”. Na tegoroczną edycję konkursu organizowanego przez Rybnickie Centrum Kultury nadesłano blisko cztery tysiące prac z 25. krajów.

- Maciek od ośmiu lat uczestniczy w cyklicznych zajęciach plastycznych w Pracowni MDK-DŚT w Łomży – mówi jej opiekunka Anna Bureś. - Jego pierwsze prace były czasem nieporadne, ale zawsze pełne ekspresji i niezaprzeczalnego talentu plastycznego. Umie bawić się kolorem i sprawia mu to wiele radości, cierpliwie tworzy swoje kompozycje malując z wyobraźni bądź z natury. Wiele jego prac wysyłanych na konkursy znajdowały uznanie w ocenie jurorów. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę pracować ze wspaniałą młodzieżą, tak jak Maciek i wiele jego koleżanek i kolegów, która pomimo młodego wieku potrafi jasno określić swoje miejsce i rolę w życiu. Jestem dumna z ich osiągnięć, które przynoszą mi dużo satysfakcji. Dzięki ich sukcesom mam poczucie udziału w kreowaniu młodych talentów i dobrze wykonywanej pracy - podkreśla.

Maciek Prosiński za rok ma przystąpić do wstępnych egzaminów do Liceum Plastycznego, bo chciałby dalej się rozwijać, by w przyszłości studiować sztuki plastyczne na ASP.


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę