Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zawodniczka łomżyńskiego klubu pojedzie na Igrzyska Olimpijskie do Londynu

Główne zdjęcie
Anna Jesień biegnie w Bydgoszczy po Olimpijskie minimum

Anna Jesień zawodniczka klubu LŁKS „Prefbetu Śniadowo” Łomża wypełniła ustalone przez Polski Związek Lekkiej Atletyki minimum na tegorocznej igrzyska olimpijskie w biegu na 400 metrów przez płotki. 34-letnia Jesień w niedzielę w mocno obsadzonym biegu w Bydgoszczy zajęła czwarte miejsce. Wynik 55,46 s. jest o 0,04 s lepszy od wymaganego przez PZLA minimum przed igrzyskami.

Anna Jesień jest wielokrotną mistrzynią Polski na dystansie 400 m ppł. Do niej też należy rekord Polski, który pobiła w czasie Mistrzostw Świata w Osace 28 sierpnia 2007 czasem 53,86 s. Występowała już na Letnich Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w 2008 roku. W finale biegu na 400 m przez płotki zajęła 5 miejsce z czasem 54.29. Od 2010 roku startuje w barwach klubu LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża.

XXX Letnie Igrzyska Olimpijskie  w Londynie odbędą się między 27 lipca a 12 sierpnia 2012. O prawo startu na Olimpiadzie walczy jeszcze jedna zawodniczka „Prefbetu” Justyna Korytkowska – w biegu na 3000 metrów z przeszkodami.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę