Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Długi przyczyną rodzinnej tragedii?

List pożegnalny i m.in. pismo od komornika znaleźli – według nieoficjalnych informacji - śledczy w mieszkaniu w którym wczoraj po południu odnaleziono powieszone ciała 43-letniej kobiety i jej 12-letniego syna. Dziś prowadzenie śledztwa w sprawie ich śmierci z Prokuratury Rejonowej przejęła Prokuratura Okręgowa w Łomży. Jak mówi rzecznik tej prokuratury, prokurator Maria Kudyba na razie rozpatrywane są różne warianty.

Przypomnijmy wczoraj po południu policja została powiadomiona, że w jednym z mieszkań przy ul. Porucznika Łagody w Łomży odnaleziono powieszone ciała 43-letniej kobiety i jej 12-letniego syna. Policję o makabrycznym odkryciu powiadomiła kobieta, która około godz. 14 przyszła do tego mieszkania by odwiedzić koleżankę. Prokurator Kudyba potwierdza, że 43-latka samotnie wychowała niepełnosprawnego umysłowo syna. Póki co śledczy z podawaniem informacji na temat tej rodzinnej tragedii wstrzymują się czekając na wynik sekcji zwłok matki i dziecka. Ta ma być przeprowadzona jeszcze dziś.

Według nieoficjalnych informacji wstępnie wykluczany jest jednak udział osób trzecich w tragicznym zajściu. Rodzina mogła mieć problemy finansowe. Świadczyć o tym mają znalezione w mieszkaniu dokumenty w tym także nakaz egzekucji komorniczej. Kobieta motywy swojego postępowania miała także ujawnić w liście pożegnalnym jaki odnaleziono w mieszkaniu.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę