Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Rodzinna tragedia w Łomży

W poniedziałek po południu w jednym z mieszkań na osiedlu Armii Krajowej w Łomży policjanci odnaleźli powieszone ciała 43-letniej kobiety i jej 12-letniego syna. Informację o tym zdarzeniu potwierdza st sierż. Ewelina Szlesińska, rzecznik KMP w Łomży. Jak mówi policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Policjanci wstrzymują się z przekazywaniem większych informacji na ten temat. Jutro powinna zostać przeprowadzona sekcja zwłok, która powinna określić przyczyny śmierci.
Na razie wiadomo jedynie, że policję o makabrycznym odkryciu powiadomiła kobeita, która około godz. 14 przyszła do tego mieszkania by odwiedzić koleżankę.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę