Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Złodziej wpadł na gorącym uczynku

Policjanci z Łomży na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem zatrzymali 39-latka. Mężczyzna włamał się do jednego z mieszkań na terenie Łomży skąd próbował wynieść złotą i srebrną biżuterię. Ukazało się, że to nie było pierwsze mieszkanie obrobione przez tego złodzieja. Sąd Rejonowy w Łomży już zastosował wobec niego miesięczny areszt tymczasowy, a grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Jak informuje st sierż. Ewelina Szlesińska, rzecznik KMP w Łomży, w miniony czwartek około godziny 10.50 dyżurny łomżyńskiej policji otrzymał zgłoszenie o włamaniu do jednego z mieszkań na terenie miasta. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce, gdzie zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem. Okazał się nim 39–letni mieszkaniec Grajewa od kilku miesięcy przebywający w Łomży. Policjanci przy zatrzymanym ujawnili skradzioną biżuterię w postaci zegarków, łańcuszków, pierścionków oraz różnego rodzaju przewieszek. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dodatkowo w trakcie przesłuchania 39-latek przyznał się jeszcze do czterech podobnych czynów, których dokonał na przełomie marca i kwietnia tego roku na terenie całego miasta. Zazwyczaj łupem mężczyzny padała złota i srebrna biżuteria oraz sprzęt elektroniczny. Poszkodowani łącznie oszacowali już swoje straty na blisko 33 tys. zł.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę