Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Handlowali narkotykami

Łomżyńscy policjanci w czwartek zatrzymali 26-letnią kobietę oraz dwóch mężczyzn w wieku 31 i 32-lata. Podejrzewani są o handel narkotykami. Przedstawiono im w sumie 9 zarzutów, a ci przyznali się do popełnienia przestawionych czynów.

Jak podaje st sierż. Ewelina Szlesińska rzecznik KMP w Łomży, policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Łomży wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, zatrzymali podejrzanych o handel substancjami odurzającymi w wyniku intensywnej i żmudnej pracy. Do sprzedaży narkotyków dochodziło między innymi w ubiegłym roku. W piątek zatrzymanym zostały przedstawione zarzuty. Najstarszemu z mężczyzn przedstawiono dwa zarzuty dotyczące handlu łącznie nie mniej niż 50 gramów amfetaminy z czego osiągnął korzyści w kwocie około 1400 zł i zarzut udzielania 10 gramów amfetaminy. Mężczyzna dodatkowo w dniu zatrzymania posiadał przy sobie blisko gramów amfetaminy.

Młodszemu mężczyźnie przedstawiono 4 zarzuty dotyczące handlu substancjami odurzającymi. Zarzut handlu substancjami psychotropowymi usłyszała też 26-latka. Wszyscy zatrzymani przyznali się do przestawionych czynów. Wobec zatrzymanych prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Cała trójka za swoje czyny odpowie przed sądem.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę