Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

MALYM I DUŻYM ZABAWA SLUŻY - PIKNIK

Dnia 31 maja 2012 roku w ogrodzie Przedszkola Publicznego Nr 5 w Łomży odbył się piknik integracyjny pod hasłem „Małym i dużym zabawa służy”. W pikniku udział wzięli: dzieci aktualnie uczęszczające do przedszkola wraz z rodzicami oraz dzieci, które wkroczą w progi „piątki” od nowego roku szkolnego, także z rodzicami.

W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej Euro 2012 wiele dzieciaków, a nawet rodziców włożyło stroje w barwach narodowych.
Licznie zgromadzonych uczestników powitała dyrektor przedszkola Jadwiga Juchniewicz. Pierwsza część imprezy poświęcona była rodzicom. Dzieci, mimo awarii sprzętu nagłaśniającego, z wielkim sercem wyśpiewały mamusiom i tatusiom piosenki pełne miłości i podziękowań. Następnie uczestnicy pikniku mieli do wyboru różne atrakcje: gry, konkursy sprawnościowe, loterie fantową, tańce integracyjne. Dzięki uprzejmości Dyrektora MOSiR-u Łomża Pana Zbigniewa Sasinowskiego dzieci mogły korzystać z szaleństw w dmuchanym ogrodzie. Z kolei Grupa Ratownicza Nadzieja pod opieką Ks. Radosława Kubeł zaprezentowała pokaz niesienia pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Podczas pikniku odbył się również zacięty mecz piłki nożnej przedszkolaków „piątki” kontra Młodziki GKS Łomża, których trenerem jest Radny Pan Andrzej Modzelewski.  Miłą niespodziankę dzieciom i rodzicom sprawiła firma turystyczna KOMARO  z  Łomży udostępniając ściankę wspinaczkową oraz park linowy. Zmęczeni atrakcjami uczestnicy festynu  mogli skorzystać z przysmaków przygotowanych przez personel kuchni.


Dyrektor i Rada Pedagogiczna składa serdeczne podziękowanie Uczestnikom oraz  Sponsorom i Przyjaciołom przedszkola „piątki” zaangażowanym w zorganizowanie pikniku:
- Dyrektorowi MOSiR-u  Łomża Panu Zbigniewowi Sasinowskiemu
- Ks. Radosławowi Kubeł i Grupie Ratowniczej Nadzieja
- Radnemu  Miasta Łomża Panu Andrzejowi Modzelewskiemu oraz Jego podopiecznym Młodzikom GKS Łomża
- firmie turystycznej KOMARO z Łomży
- firmie ubezpieczeniowej Compensa
- hurtowni OMEGA z Łomży
- Pani Anicie Krasuckiej
- Przewodniczącemu Rady Rodziców Panu Krzysztofowi Staniórskiemu
- Panu Łukaszowi Barańskiemu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 04 czerwca 2012 03:46
Data ostatniej edycji: pon, 04 czerwca 2012 04:01:17

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę