Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Zgrzywa szefem miejskiej PO

Główne zdjęcie
Sławomir Zgrzywa (fot. archiwum)

Sławomir Zgrzywa, jeden z założycieli PO w Łomży, został nowym przewodniczącym miejskich struktur Platformy Obywatelskiej. W niedzielę podczas nadzwyczajnego zjazdu delegatów PO w Łomży z funkcji przewodniczącego został odwołany Maciej Borysewicz, który zajmował to stanowisko od sześciu lat. Za odwołaniem Borysewicza było 23 delegatów, przeciwko wnioskowi było 13. Później za powołaniem Zgrzywy na nowego szefa zagłosowało 22 delegatów, a przeciwko było 14.

Sławomir Zgrzywa (ur. 8 kwietnia 1962 w Łomży) był m.in. szefem miejskich struktur NSZZ „Solidarność”, a za rządów Akcji Wyborczej Solidarność ostatnim wojewodą łomżyńskim, a później pierwszym marszałkiem województwa podlaskiego. Od 1998 do 2006 zasiadał także w sejmiku województwa podlaskiego I i II kadencji. Od 2002 roku związany z PO - był jednym z założycieli partii w Łomży.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę