Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Przeciwko prywatyzacji rzek

Radni powiatu łomżyńskiego przeciwstawili się „prywatyzacji” bezcennych dóbr narodowych jakimi są wody płynące. Wczoraj po proteście wędkarzy zrzeszonych w łomżyńskim okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego radni przyjęli specjalne stanowisko w którym wyrażają zaniepokojenie możliwością przekazania w użytkowanie rzek Narwi i Pisy prywatnemu podmiotowi gospodarczemu. Jak napisano Rada Powiatu Łomżyńskiego „przeciwstawia się „prywatyzacji” bezcennych dóbr narodowych jakimi są wody płynące stanowiące własność Skarbu Państwa.”

Rada wyraziła też przekonanie, że w wyniku rozstrzygnięcia konkursu na oddanie w użytkowanie obwodów wędkarskich rzeki Narew i Pisa pozostaną we władaniu dotychczasowego wieloletniego i sprawdzonego gospodarza, jakim jest Zarząd Okręgu PZW w Łomży.
Przypomnijmy zgłoszona przez PZW oferta dalszego użytkowania tych rzek została odrzucona przez Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w warszawie ze względów formalnych. Do dalszego etapu konkursu przeszła natomiast oferta złożona przez gospodarstwo rybacko-rolne Mirosława Goduli z Łomży.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę