wtorek, 15 października 2019 napisz DONOS@

Hotel nad Narwią za 6 lat? Jeśli znajdzie się chętny.

Do przetargów nikt nie przetapiał będą rokowania. Ratusz właśnie ogłosił, że w ten sposób chce znaleźć nabywcę działki przy ul. Rybaki, przeznaczonej pod budowę hotelu z centrum SPA. Przy okazji miasto znacząco zeszło z ceny. Jeszcze w lutym wystawiając ponad hektarową działkę na przetarg wyceniono ją na niemal 2,1 mln zł netto. Teraz cena wywoławcza netto to 1,56 mln zł.

Widok bulwarów
Widok bulwarów

Działka  przy ulicy Rybaki 19 w sąsiedztwie budowanych właśnie bulwarów nad Narwią oddawana w użytkowanie wieczyste jest już od dwóch lat. Nabywcę na nią usiłował znaleźć już poprzedni prezydent Łomży. W sumie miasto przetargi ogłaszało już cztery raz i zawsze wynik był taki sam – nikt nie wpłacił wadium aby do niego przystąpić. Czy teraz będzie inaczej? Rokowania zostaną przeprowadzone 8 sierpnia 2012r., w siedzibie Urzędu Miejskiego w Łomży o godz. 10ºº.
Aby do nich przystąpić zainteresowani muszą tydzień wcześniej złożyć pisemne zgłoszenia udziału w rokowaniach wraz z  proponowaną ceną. Cena wywoławcza (netto) została ustalona w wysokości 1 565 314 zł. Jeśli w rokowaniach udałoby się znaleźć nabywce działki – będzie on musiał – poza zapłaceniem pierwszej opłaty – 25% ceny uzyskanej w rokowaniach +23% VAT, co roku wnosić   tzw. opłatę roczną w wysokości 3% ceny. Poza tym zobowiąże się także do wybudowania tu hotelu z restauracją i SPA w ciągu 6 lat.


 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę