Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Od piątku na Sikorskiego jednym pasem

W piątek 1 czerwca 2012 roku rozpoczyna roboty budowlane z przebudową nawierzchni i infrastruktury ul. Sikorskiego. Remont obejmie początkowo południową jezdnię ul. Sikorskiego na odcinku od ul. Wyszyńskiego do ul. Starej, na tym odcinku od jutra będzie obowiązywała nowa organizacja ruchu.

Jak poinformowała Anna Sobocińska rzecznik prasowy prezydenta Łomży objazd zamkniętego odcinka ulicy będzie odbywał się dwukierunkowo sąsiednią, równoległą jezdnią. Zamknięcie jezdni będzie wiązało się z zamknięciem wlotu w ul. Wyszyńskiego, do której dojazd przewidziano ul. Pana Tadeusza i Mickiewicza. Wyjazd z ul. Starozawadzkiej i Starej będzie odbywał się z utrudnieniami, ze wskazaniem wyjazdu w prawo.
Na okres prowadzenia robót wykonawca zobowiązał się zapewnić dojazd przez plac budowy do posesji przy ul. Sikorskiego 222, 224, 228, 230.
Prace drogowe w obrębie ulic Sikorskiego i Zawadzkiej realizowane są w ramach porozumienia zawartego między Miasto Łomża a spółką Echo Investment. Inwestor Galerii Veneda zobowiązał się wyremontować odcinki ulic wraz z rondem przy Szosie Zambrowskiej, prace mają zakończyć się przed oddaniem galerii do użytku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę