Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

CENTER-MEBEL wprowadza najnowsze wzory płyt i blatów do mebli.

Na prezentację najnowszych produktów renomowanej austriackiej firmy Egger i Blum przybyło ponad 120 właścicieli i przedstawicieli firm, produkujących meble kuchenne, sypialniane oraz projektantów mebli i stolarzy z Polski północno-wschodniej. Na prezentację zaprosiła ich działająca od 16 lat w Łomży firma Center-Mebel, ceniony dystrybutor płyt i okuć meblowych.

Miłych gości witali już od wejścia do restauracji Ryś w Łomży właściciel Center-Mebel Grzegorz Kurak i Katarzyna Wiśniewska, kierownik sprzedaży działu płyt meblowych.

Imponującą prezentację trendów w świecie kolorów, wzorów i struktur płyt do produkcji mebli przygotowała Michaela Utner z centrali Egger w Wiedniu. Ilustrowała prelekcję setkami przykładów połączeń płyt z kolekcji Zoom o różnych barwach, fakturach i rozwiązaniach stylistycznych. Uczestnicy mieli satysfakcję, że poznają projekty, prezentowane na targach w Mediolaniei Kolonii.- Od 2007 roku w kolekcji Zoom zaszło dużo zmian, na co wpływ miały zmiany socjologiczne, kulturowe i ekonomiczne, zwłaszcza kryzys gospodarczy – mówiła Michaela. - Powszechne jest dążenie do życia na łonie natury, która uspokaja i wycisza. Reprodukcje drewna, oprócz podobieństwa barwy i wzoru słojów, mają nam pozwolić odczuć powierzchnię i dać przyjemne wrażenia dotykowe. Kolekcja UNI wspiera dyskretnie dekory drewnopodobne bielą, brązem czy szarością. Jednak różne upodobania klientów sprawiają, że projektanci sięgają po śmiałe rozwiązania w zestawianiu materiałów. Może to być wierna imitacja płyt betonu czy starego metalu, trafiające na powierzchnie blatów czy frontów mebli zarówno w kuchni, jak i salonie. Wszystkie wzory z nowej kolekcji firmy Egger są dostępne w siedzibie firmy Center-Mebel.

Podczas spotkania kontrahenci mieli również możliwość zapoznania się z ofertą firmy Blum. Zaprezentowana została idea dynamic space czyli spojrzenie na kuchnię od strony ergonomii i funkcjonalności. Blum od lat prowadzi bardzo zaawansowane badania użytkowania kuchni w normalnych warunkach, co służy poprawie komfortu pracy poprzez rozwój produktów i dostosowanie ich do realiów codziennej pracy. Kuchnia w spojrzeniu Bluma to piękno, funkcjonalność i prostota, bo w kuchni pani domu spędza średnio cztery godziny dziennie: w ciągu 20 lat przemierza około 1 900 km! Rewelacją był nowy typ krytych prowadnic do szuflad movento, zachwycający najwyższą jakością ruchu podczas otwierania i zamykania. Prowadnice posiadają 4-stopniową regulację frontu, pozwalającą na precyzyjne ustawienie szczelin między frontami. Komfort użytkowania możemy podnieść poprzez system elektronicznego wspomagania otwierania servo-drive.

Center-Mebel drugi raz z rzędu otrzymał prestiżową nagrodę Gazela Biznesu dla firmy, która stale się zmienia, aby sprostać oczekiwaniom wymagających klientów.- Kilka razy w roku organizujemy szkolenia i prezentacje, aby nasi klienci mieli dostęp do najnowszych materiałów oraz trendów wzorniczych na rynku – uściśla Grzegorz Kurak. - W naszej ofercie znajdują się produkty od standardowych rozwiązań w przystępnych cenach po produkty wyszukane, będące w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Unowocześniamy procesy obsługi, aby oferować usługi na jak najwyższym poziomie. Za kilka dni otwieramy sklep internetowy pod adresem www.center-mebel.pl. Wprowadzimy w nim dynamiczną aktualizację stanów magazynowych, rozbudowaną filtrację i kompletację produktów. Kalkulator ramek meblowych pozwoli na zamówienie dowolnej ramki z dowolnym wypełnieniem bezpośrednio w sklepie internetowym. Nasza maksyma to maksymalnie uproszczony proces zakupów przyjazny dla klienta.

Zapraszamy do siedziby Center-Mebel  przy alei Legionów 141 F w Łomży!

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę