Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Szlachetna Paczka szuka liderów

Choć do Świąt Bożego Narodzenia jest jeszcze trochę czasu Stowarzyszenie WIOSNA organizujące od 11 lat akcję pt. Szlachetna Paczka, która łączy potrzebujących z osobami, które chcą pomagać i czerpią z tego radość. W 430 miejscowościach w całej Polsce, w tym w 20 w woj. podlaskim, poszukiwane są osoby - wolontariusze, które chcą skompletować drużynę do mądrego i skutecznego pomagania potrzebującym.

- Szukamy ludzi odpowiedzialnych, pragnących pomagać i realnie zmieniać swoje otoczenie, takich, którzy potrafią pracować w grupie i koordynować pracę innych osób - mówi ks. Jacek WIOSNA Stryczek, pomysłodawca Szlachetnej Paczki.
Co robi lider? Zbiera zespół wolontariuszy, organizuje projekt w swojej miejscowości - dba o jak najlepszą pomoc i zaplecze logistyczne akcji. 
Dzięki innowacyjnemu podejściu i standardom działania projektu rodziny żyjące w ubóstwie otrzymują konkretną, dopasowaną do potrzeb pomoc. Tylko w 2011 roku udało się pomóc niemal 12 tys. potrzebujących rodzin, a łączna wartość przekazanej pomocy wyniosła 18 mln zł.

Chętni na liderów mogą zgłaszać się na stronie www.superw.pl.  Stowarzyszenia na zgłoszenia czeka do 15 czerwca.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę