Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Górska mistrzynią województwa

Dobre wyniki uzyskali zawodnicy LKS-u Narew-Kurpiewski Łomża podczas rozegranych 27 maja 2012 roku w Białymstoku Otwartych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce. Najlepiej spisała się dyskobolka, Wioleta Górska, która zdobyła złoty medal.

Do Białegostoku pojechała skromna grupa zawodników Narwi, złożona wyłącznie z reprezentantów konkurencji rzutowych. Gwiazdą ekipy Narwi okazała się startująca w rzucie dyskiem juniorka młodsza, Wioleta Górska, która zwyciężyła z bardzo dobrym wynikiem 41,80m.
- Wiola jest czołową dyskobolką Polski w kategorii juniora młodszego. W tym roku rzuciła już dyskiem 42,81m – podkreśla trener LKS-u, Wojciech Błachnio.
Nieźle zaprezentowała się również młodsza siostra Wiolety, Klaudia, która wznowiła treningi po dłuższej przerwie.
- Na zawodach osiągnęła co prawda jeszcze nie rewelacyjny wynik 33,66m w rzucie dyskiem, ale do Mistrzostw Polski Juniorów jest jeszcze trochę czasu. Mam nadzieję, że Klaudia zdoła się odbudować do tej imprezy - dodaje.

Dużą niespodziankę sprawił uczeń I klasy Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie, Rafał Grądzki. Młody zawodnik w tym roku szkolnym rozpoczął swoją przygodę ze sportem i praktycznie w swoim drugim starcie w życiu osiągnął w rzucie dyskiem 1,5 kg dobry wynik 42,99m. Tym samym jest już bardzo blisko wypełnienia minimum na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży – czyli Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych.
- Rafał ma duży potencjał rozwojowy i zadatki na bardzo dobrego sportowca. Olimpiada Młodzieży odbędzie się w tym roku 20 – 22 lipca w Krakowie i mam nadzieję, że Rafał w niej wystartuje – mówi trener Błachnio.

is

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę