Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ze względu na „Walizkę” ciepłą wodę MPEC wyłączy tydzień później

„Zharmonizowanie prac kilku wykonawców w tym robót bardzo specjalistycznych związanych z przeglądem okresowym komina z jednoczesnym uwzględnieniem istotnych dla miasta wydarzeń związanych z „Dniami Łomży” uzasadnia zmianę terminu okresowego wyłączenia dostarczania ciepłej wody” - podaje Ryszard Fiedorowicz wiceprezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Planowane pierwotnie całkowite wyłącznie dostawy ciepłej wody z ciepłowni miejskiej w dniach od 11 do 15 czerwca zostało o tydzień przesunięte. Bez ciepłej wody jakoś będziemy musieli sobie poradzić od 18 do 22 czerwca.

Przesunięcie terminu wyłączenia nastąpiło po naszym piątkowym artykule (Tydzień bez ciepłej wody na „Dni Łomży”) w którym napisaliśmy, że Łomża pozbawiona będzie ciepłej wody w momencie gdy  mieście odbywał się będzie jubileuszowy 25. Międzynarodowy Festiwal Teatralny Walizka (13-16 czerwca). Dziś MPEC poinformował o zmianie terminu wyłączenia.
- Informujemy, że planowana pierwotnie w okresie od 11 do 15 czerwca 2012 r. przerwa w dostawie ciepłej wody do wszystkich obiektów Łomży zasilanych w energię cieplną z miejskiej sieci ciepłowniczej zostaje przesunięta o tydzień i nastąpi w dniach od 18 do 22 czerwca 2012r. (poniedziałek – piątek) - podaje Ryszard Fiedorowicz.
Jak tłumaczy wyłączenie dostaw ciepłej wody ma związek z koniecznością przeprowadzenie  przeglądu okresowego komina, a to z kolei powoduje wstrzymanie pracy Ciepłowni Miejskiej i pozbawienie mieszkańców Łomży korzystających z miejskiej sieci ciepłowniczej z możliwości  otrzymania ciepłej wody użytkowej.
- Przy okazji postoju Ciepłowni wykonamy inne - wymienione w komunikacie - niezbędne remonty w układzie technologicznym źródła ciepła oraz dokonamy wcinek do sieci ciepłowniczej dla nowych lub przebudowywanych odcinków sieci – podaje wiceprezes MPEC jednocześnie przepraszając mieszkańców za wynikające z tego tytułu niedogodności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę