Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Udane zaślubiny łomżan z córką rybaka w Szczytnie

Biegacze z Łomży w weekend brali udział w III Szczycieńskiej 15-tce. Tym razem jej uczestnicy ścigali się „Ścieżką Córki Rybaka”. Do mety jako pierwszy z łomżan dobiegł Jacek Dłużniewski z klubu KS Łomżanie, który uzyskując czas: 1:00:51 stanął na najwyższym stopniu podium w kategorii M30.

Do ostatnich metrów walczyli o lepsze miejsce: Krzysztof Grygo /KRB-EKO ŁOMŻA  czas: 1:04:56 M50-4/ z Mariuszem Nizińskim /ŁKB – czas: 1:05:05 M50-5/. Obaj zajęli miejsca tuż za podium w kategorii M50. Pozostali nasi reprezentanci także wypadli obiecująco, choć nie każdy miał za swój główny cel walkę o czas. Tadeusz Wyrwas /KS ŁOMŻANIE – czas: 1:08:41 M50-8/, Józef Tyborowski /KS ŁOMŻANIE – czas: 1:11:12 M60-4/.

Łomża miała także swojego przedstawiciela wśród płci pięknej. Anna Chojnowska /ŁKB – czas: 1:25:08 K40-2/ pokonała dystans 15 km wraz z dziećmi: Katarzyną i Markiem. Rozbiegana mama zajęła drugie miejsce w kategorii wiekowej i odebrała okolicznościową statuetkę. Córka Katarzyna wróciła do domu z pięknym pucharem, będącym wyróżnieniem dla najmłodszej uczestniczki biegu.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie klubowej http://www.kslomzanie.cba.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę