Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Napadli na 53-latka

Dwóch mężczyzn w wieku 32 i 38 lat oraz 30-letnią kobietę, podejrzewanych o dokonanie rozboju zatrzymali policjanci. W ubiegłą niedzielę grupa ta pobiła 53–letniego mieszkańca Łomży i skradła mu telefon komórkowy. Po zatrzymaniu napastników dodatkowo policjanci ustalili, że starszy z zatrzymanych mężczyzn włamywał się i okradał piwnice. Łącznie skradł łupy warte ponad 5 tys zł.

Jak relacjonuję Ewelina Szlesińska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji, w ubiegły poniedziałek 53-letni mężczyzna zgłosił dyżurnemu łomżyńskiej policji, że dzień wcześniej, na jednym z osiedli w centrum miasta, padł ofiarą rozboju. Dwaj mężczyźni w towarzystwie kobiety, podeszli do pokrzywdzonego i używając przemocy, uderzając miedzy innymi pięściami po głowie i twarzy, doprowadzili go do stanu bezbronności. Następnie przeszukali kieszenie i zabierali telefon komórkowy o wartości 300zł. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń głowy i twarzy. Łomżyńscy policjanci, na skutek intensywnie prowadzonych czynności, już we wtorek zatrzymali 30–letnią kobietę i jej o dwa lata starszego kompana, mieszkańców Łomży, podejrzewanych o udział  w tym zdarzeniu. Natomiast w czwartek, w ręce mundurowych wpadł trzeci z napastników - 38-latek. Wszyscy usłyszeli zarzuty rozboju, za które grozi im kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo, podczas wykonywania czynności łomżyńscy policjanci ustalili, że to nie jedyne przewinienie 38-latka z Łomży. Wczoraj po południu, mundurowi przedstawili mu trzy zarzuty usiłowania oraz trzynaście zarzutów kradzieży z włamaniem do piwnic na terenie miasta. Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzeń dochodziło od stycznia do maja. Jego łupem padły między innymi przetwory spożywcze, sprzęt wędkarski i wiertarki. Łączna wartość strat poniesionych w wyniku kradzieży, została oszacowana na kwotę ponad 5 tysięcy złotych. Cała trójka za swoje postępowanie odpowiadać będzie teraz przed sądem.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę