Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

10-latek przejechany przez przyczepę zmarł w szpitalu

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątkowe popołudnie w Kramkowie pod Wizną. 22-latek jechał ciągnikiem z podczepionymi dwoma przyczepami, gdy nagle – w na razie nieustalonych okolicznościach – pod kołami jednej z nich znalazł się jego 10-letni brat. Chłopiec został przejechany. Mimo niemal natychmiastowej pomocy i przewiezieniu do szpitala zmarł.

Do wypadku doszło kilka minut po godzinie 16. Według wstępnych ustaleń policji 22-letni traktorzysta jechał drogą polną z zaczepionymi dwoma przyczepami z belami siana. Najprawdopodobniej na jednej z przyczep siedział 10-letni chłopiec. W nieustalonych okolicznościach dziecko spadło z przyczepy wprost pod jej koła. Chłopiec w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala w Łomży. Niestety pomimo pomocy zmarł.
Dodajmy, że to już już drugi w tym tygodniu tragiczny wypadek podczas prac w rolnictwie. W poniedziałek w Marianowie zginął 47 latek na którego stoczyła się ładowarkę.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę