Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Paliwo kusi złodziei

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Drogie paliwa sprawiają, że coraz częściej złodzieje organizują „skoki” po ten łup. Nocą taki „sok” podjęli w Zambrowie. Paliwo kradli z ciężarówki zaparkowanej w mieście. Tym razem skok nie udał się. Zaalarmowani policjanci po pościgu zatrzymali jednego ze złodziei. Ma 19 lat.

fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl

Jak podaje oficer prasowy KPP w Zambrowie około godziny 2 nad ranem dyżurny otrzymał informację o kradzieży paliwa z samochodu ciężarowego marki volvo zaparkowanego na jednym z parkingów na terenie miasta. Mundurowi, którzy pojechali na miejsce po pościgu zatrzymali samochód osobowy marki audi oraz jednego ze sprawców - 19 letniego mężczyznę odpowiedzialnego za kradzież.  Trwają czynności zmierzające do ustalenia pozostałych osób zaangażowanych w ten proceder.
W ciężarowym volvo znajdowało się około 1000 litrów oleju, z czego sprawcy przygotowali do wyniesienia 60 litrów. Właściciel swoje straty oszacował na około 1700 złotych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę