Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Styropian na drodze

Przez około dwie godziny była zablokowana droga wojewódzka nr 677 Łomża - Ostrów Mazowiecka. W pobliżu miejscowości Ratowo-Piotrowo z ciężarówki wiozącej kulki polimeryczne do produkcji styropianu wysypało się około kilkaset kilogramów ładunku.

Po godzinie 10 dyżurny łomżyńskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu na drodze 677, w pobliżu miejscowości Ratowo-Piotrowo. Mundurowi natychmiast pojechali na miejscu, gdzie  wstępnie ustalili, że z ciężarówki przewożącej około 23 ton granulatu styropianowego, w wyniku pęknięcia opakowania, zaczęły na drogę wysypywać się kulki styropianowe. Kierowca samochodu, gdy zorientował się, że jedno z opakowań uległo uszkodzeniu zatrzymał pojazd. Wtedy, pod naporem ciężkości przewożonego ładunku, około 700 kg granulatu wysypało się na jezdnię. Droga przez około 2 godziny była zablokowana. Łomżyńscy policjanci na czas uprzątnięcia przez strażaków jezdni zorganizowali objazdy.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę