Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Młodzi taekwondyści gotowi na mistrzostwa

Tomasz Wieczorek z Klubu Uczelnianego AZS PWSIiP Łomża zajął drugie miejsce w Międzynarodowym Turnieju Taekwondo Olimpijskiego w kategorii juniora „Bydgoszcz Cup”. W sumie w zawodach wystartowało ponad 300 zawodników z Polski i Europy. Były one sprawdzianem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Juniorów oraz Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży i jak podkreślają łomżanie osiągnięte w Bydgoszczy wyniki dają dobre rokowania przed tymi mistrzostwami.

Łomżyński klub na zawody do Bydgoszczy wysłał trzech zawodników: Tomasza Wieczorka - kategoria wagowa -53 kg, Bartosza Niedźwieckiego - kategoria wagowa -68 kg i Sebastiana Sutkowskiego - kategoria wagowa -73 kg, których przygotowali Paweł Remiszewski i Marta Miller.

Tomasz Wieczorek w pierwszej walce trafił na obecnego wicemistrza Polski, którego pokonał w dogrywce o tzw. „złoty punkt” 1:0. Następnie walczył z Mistrzem Polski, któremu nie dał żadnych szans pokonując go 15:9. Kolejne walki przeszedł także bez problemu. Ostatecznie zajął II miejsce ulegając jedynie reprezentantowi Międzyrzecza Podlaskiego, przegrywając 4:3.

Sebastian Sutkowski po pierwszej wygranej walce trafił na przyszłego zwycięzcę swojej kategorii wagowej. Przegrywając nieznacznie w drugiej rundzie, nie ukończył walki przez kontuzje. Zawodnik zajął 5 miejsce w ogólnej klasyfikacji.

Bartosz Niedźwiecki, w pierwszej walce pokonał w pięknym stylu reprezentanta Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Olsztyna, wygrywając z nim 7:0. Niestety, po tak dobrze rokującym początku, kolejnej walki już nie ukończył. Po wygranej pierwszej rundzie 3:1, otrzymał 4-ty punkt ujemny, który zdyskwalifikowały go z dalszej rywalizacji. Ostatecznie został sklasyfikowany na 5 miejscu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę