Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zginął przejechany przez ładowarkę

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałkowe popołudnie w Marianowie. Pracujący gospodarstwie rolnym 47-latek został przejechany przez ładowarkę. Mimo przewiezienia do szpitala i udzielenia pomocy medycznej mężczyzna zmarł.

D wypadku doszło przed godzoną 14. Jak podaje policja, którą o zdarzeniu powiadomiło wezwane na miejsce wypadku pogotowie ratunkowe, ze wstępnych ustaleń wynika, że na mężczyznę stoczyła się po pochyłości wjazdu do obory ładowarka JCB. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala, ale tak jeszcze tego samego dnia zmarł.
Policjanci wyjaśniają teraz okoliczności tragicznego wypadku. Wszczęte dochodzenie prowadzone jest w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę