Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Młody rowerzysta zderzył się z laguną

13-letni rowerzysta trafił do szpitala po zderzaniu z samochodem marki Renault Laguna, do którego doszło wczoraj przed godziną 17 w miejscowości Kraska w gminie Miastkowo. Okoliczności wypadku ustalają łomżyńscy policjanci.

Ze wstępnych ustaleń policjantów przybyłych na miejsce wypadku wynikało, że 13-letni rowerzysta, wyjeżdżając z drogi gruntowej, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu w kierunku Tarnowa 63-letniemu kierowcy renault laguna. Doszło do zderzenia osobówki z jednośladem. Nastolatek z obrażeniami ciała został przewieziony do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę