Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Sukcesy muzyczne łomżyńskich harcerzy

„Zielony mundur” i „Żegluj” - tymi piosenkami zespół „Kredens” z  Hufca Nadnarwiańskiego ZHP im. Adama Chętnika w Łomży zauroczył jury i publiczność III Festiwalu Piosenki Harcerskiej „Wiosenne czarowanie”. Festiwal odbywał się w Legionowie, a łomżanie zajęli pierwsze miejsce w kategorii open.

W skład zespołu wchodzą: Katarzyna Górska – vocal i flet, Michał Walczyk i pwd. Bartłomiej Górski – gitara akustyczna z 27 Łomżyńskiej Drużyny Wędrowniczej „Gloria Victis”. Ideą przewodnią festiwalu jest propagowanie piosenki harcerskiej oraz turystycznej. W części konkursowej należało zaśpiewać dwie piosenki: harcerską i żeglarską. Zespół z Łomży wykonał „Zielony mundur” i „Żegluj” i okazało się, że były to najlepsze wykonania. Warto dodać, że przed rokiem „Kredens” zajął na tym festiwalu drugie miejsce.
W tegorocznej edycji „wiosennego czarowania” wystartowało 36 podmiotów wykonawczych w trzech kategoriach: zuchowej, harcerskiej i open.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę