Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Z Łomży do władzy SLD

Zenon Żyjewski, szef powiatowych struktur SLD w Łomży został wiceprzewodniczącym Rady Wojewódzkiej SLD. Wyboru takiego dokonali członkowie radny podczas sobotniego posiedzenia. W obradach wojewódzkich władz Sojuszu uczestniczył przewodniczący partii Leszek Miller. Działacze SLD wybrali także sekretarza Wojewódzkiego Komitetu Wykonawczego, którym został Adam Dębski, wiceprzewodniczący Rady Powiatowej SLD w Łomży.

SLD w Łomży ma około 40 członków, ale jak podkreśla Żyjewski są nowe zgłoszenia i obiecujące perspektywy na przyszłość.
- To co działo się we Francji, gdzie lewica po latach odzyskała władzę będzie miało przełożenia także na wybory w Polsce – mówi Zenon Żyjewski, wiceprzewodniczący podlaskiego SLD.
Żyjewski zapowiada także zmianę sposobu działania partii w Łomży.
- Chcemy być bardziej otwarci na mieszkańców, aby ludzie wiedzieli o naszej pracy – mówi Żyjewski, zapowiadając przy okazji otwarcie w mieście biura poselskiego jedynego w województwie posła SLD Eugeniusza Czykwina.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę