Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Dilerzy z Łomży

Policjanci w ubiegły piątek i czwartek zatrzymali pięciu mężczyzn podejrzanych o handel narkotykami. Zatrzymani mają od 20 do 27 lat. Do sprzedaży narkotyków dochodziło w ubiegłym roku na terenie Łomży. Wszyscy zatrzymani przyznali się do zarzucanych im czynów i chcą dobrowolnie poddać się karze. Sprawa ma charakter rozwojowy, a policjanci ustalają teraz skąd pochodziły i do kogo trafiały sprzedawane narkotyki.

Dwóm z zatrzymanych 27 i 22-latkowi zarzucono uczestniczenie w obrocie narkotykami poprzez ich sprzedaż do dalszej dystrybucji. Mężczyźni wprowadzili na rynek łącznie około 200 gramów amfetaminy o czarnorynkowej wartości blisko 8 tysięcy złotych. Natomiast 20, 23 i 24-latek odpowiedzą za rozprowadzenie na terenie Łomży łącznie 20 gramów marihuany i 50 gramów amfetaminy o wartości ponad 2 tysięcy złotych.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę