Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Solidarna Polska także w Łomży

„Podlasie zasługuje na więcej” - pod takim hasłem chce działać w województwie podlaskim Solidarna Polska. W niedzielę w Białymstoku, Suwałkach i Łomży zainaugurowało oficjalnie działalność biuro poselskie tego ugrupowania. Wiceprezes Solidarnej Polski, europoseł Jacek Kurski mówił że partia chce być alternatywą zarówno wobec PO, jak i PiS.

Liderem partii w regionie i pełnomocnikiem wojewódzkim jest poseł Jacek Bogucki, wcześniej poseł PiS. Mówił, że ostatnie lata są dla województwa bardzo trudne. Według niego ostatnią poważną inwestycją, jest - kończona właśnie - przebudowa odcinka drogi krajowej nr 8 Białystok-Warszawa.
- Brak modernizacji trasy kolejowej, lotnisko odeszło w niebyt, nie ma miejsc pracy, nie ma perspektyw. My chcemy je dać - mówił Bogucki.
Poseł zapewniał, że do Solidarnej Polski zgłasza się wielu młodych ludzi, tworzą się nowe kluby i ugrupowania.
W Łomży biuro poselskie  Solidarnej Polski znajduje się w budynku „Solidarności” przy ul. Dwornej 3. Oficjalnego otwarcia dokonali – europoseł Jacek Kurski, poseł Jacek Bogucki, pełnomocnik łomżyński partii Kazimierz Polkowski, ale także  szef łomżyńskiej „Solidarności” Henryk Piekarski, oraz starosta łomżyński Lech Szabłowski.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę