Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Dwa złota na Akademickich Mistrzostwach Polski

Dobrze zaprezentowali się zawodnicy LŁKS „PREFBET Śniadowo” Łomża podczas rozegranych w Bydgoszczy Akademickich Mistrzostwach Polski. Dwa medale – złoto i brąz zdobył Jakub Nowak student UKSW Warszawa, a złoto Michał Bernardelli (SGH Warszawa).

Jakub Nowak ustanowił rekord życiowy (3:48.19 ) i zwyciężył w biegu na 1500 metrów  pokonując na finiszu Dawida Żubrowskiego o zaledwie 0,02 sek. Zawodnik również wystąpił w pierwszoplanowej roli w biegu na 3000 metrów, który przez dużą cześć dystansu prowadził i ostatecznie zajął trzecie miejsce również bijąc swoją życiówkę (8:27,27). Bieg na 3000 m wygrał drugi z "naszych" reprezentantów Michał Bernardelli (SGH Warszawa), a jego czas to 8;24.57. Ciekawostką jest to, że Michał niestety nie zdążył dojechać w piątek na bieg 1500 metrów i zapewne przez to stracił jeden medal. W biegu na 3000 m biegał również Emil Dobrowolski, który zajął 8-mą lokatę (8:38.11)
I choć w tych mistrzostwach każdy zawodnik reprezentuje przede wszystkim uczelnie, medale które zdobyli zawodnicy „Prefbetu”, były jedynymi w kategorii Open jakie zdobyli na tej imprezie zawodnicy łomżyńskich klubów.

Również bardzo dobrze wypadła zawodniczka tego klubu Izabela Dziedziech podczas Lekkoatletycznego Pucharu Polski w Płocku. Izablea zwyciężyła w biegu na 800 metrów z czasem 2:12.96.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę