Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

30-letni wandal z okolic Łomży

Od 3 miesięcy do nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 30-latkowi, który kilka dni temu w jednej z miejscowości w gminie Piątnica wybił trzy boczne oraz tylną szybę w samochodzie marki Chrysler Voyager, zaparkowanym na terenie ogrodzonej posesji. Właściciel swoje straty oszacował na 4 tysiące złotych.

Wczoraj policjanci z Łomży, na skutek intensywnie prowadzonych czynności, zatrzymali 30-latka, podejrzewanego o dokonanie zniszczeń. Mężczyzna przyznał się do zdemolowania samochodu. Za swój czyn odpowie przed sądem.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę