Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Z życzeniami u Księdza Biskupa

8 maja w dniu imienin Stanisława przedszkolaki z naszego przedszkola z Panią Dyrektor Jadwigą Juchniewicz złożyły serdeczne życzenia Dostojnemu Solenizantowi Jego Ekscelencji Księdzu Biskupowi Stanisławowi Stefankowi.

 

Dzieciaki wyraziły swoje uczucia w piosenkach, życząc błogosławieństwa Bożego oraz potrzebnych łask na drodze duszpasterskiej. Przedszkolaki odwiedziły również kapłanów w Domu Wspólnoty Kapłańskiej, gdzie wyśpiewały i wytańczyły życzenia księżom emerytom – Stanisławom.
W tym dniu dzieciaki miały także możliwość zwiedzenia Muzeum Diecezjalnego, które posiada cenne eksponaty z zakresu zabytków sztuki religijnej i świeckiej.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 16 maja 2012 21:50
Data ostatniej edycji: śr, 16 maja 2012 22:12:57

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę