Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

1,5 tys. gospodarstw bez prądu

Około półtora tysiąca gospodarstw w okolicach Łomży jest pozbawionych energii elektrycznej. W skali województwa podlaskiego bez prądu jest 5 tysięcy gospodarstw. To skutek wichury jaka w nocy z soboty na niedziele przeszła nad regionem. Jak podkreśla Andrzej Borkowski kierownik Rejonu Energetycznego Łomża przez cały czas energetycy usuwają awarie i do południa, jeżeli nie będzie nowych uszkodzeń, prąd ponownie powinien popłynąć do wszystkich domostw w regionie.


Prądu nie mają przede wszystkim mieszkańcy okolic Kolna i Zambrowa. O ósmej rano wyłączonych było 80 stacji transformatorowych na linii Kolno – Nowe Świdry, i 5 stacji na linii Zambrów Cieciorki.
Dodajmy, że łomżyński Region Energetyczny, który swym zasięgiem obejmuje powiaty łomżyński, grajewski, kolneński, zambrowski, dostarcza prąd do niemal 100 tys. gospodarstw domowych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę