Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 26 maja 2022 napisz DONOS@

1,5 tys. gospodarstw bez prądu

Około półtora tysiąca gospodarstw w okolicach Łomży jest pozbawionych energii elektrycznej. W skali województwa podlaskiego bez prądu jest 5 tysięcy gospodarstw. To skutek wichury jaka w nocy z soboty na niedziele przeszła nad regionem. Jak podkreśla Andrzej Borkowski kierownik Rejonu Energetycznego Łomża przez cały czas energetycy usuwają awarie i do południa, jeżeli nie będzie nowych uszkodzeń, prąd ponownie powinien popłynąć do wszystkich domostw w regionie.


Prądu nie mają przede wszystkim mieszkańcy okolic Kolna i Zambrowa. O ósmej rano wyłączonych było 80 stacji transformatorowych na linii Kolno – Nowe Świdry, i 5 stacji na linii Zambrów Cieciorki.
Dodajmy, że łomżyński Region Energetyczny, który swym zasięgiem obejmuje powiaty łomżyński, grajewski, kolneński, zambrowski, dostarcza prąd do niemal 100 tys. gospodarstw domowych.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę