Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Komunikat Prezesa Rady Izby - Walne Zgromadzenie 23.05.2012r.

 

Szanowni Członkowie Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej

Koleżanki i Koledzy Przedsiębiorcy,

 

Czas szybko mija, tak samo jak nasza 3 letnia kadencja Rady Izby. Rok 2012 to poza formalnym sprawozdaniem stowarzyszenia czas wyborów nowych władz, nakreślenie nowych kierunków i wyzwań naszej Izby. Terminy wcześniejszych spotkań bliskie najdłuższego weekendu majowego okazały się nie do końca dla wszystkich odpowiednie, dlatego podczas spotkania 10.05.2012 ( II termin) podjęliśmy decyzję o wyznaczeniu nowego terminu tj. 23.05.2012 ( środa ) godz. 18.00 . Dokończenie Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo –Wyborczego odbędzie w sali szkoleniowej „Restauracji Na Farnej”. ( poziom -1 ) ul. Farna 9 w Łomży.

Naszą decyzję podjęliśmy w trosce o dokonanie wyboru jak najbardziej reprezentatywnej Rady Izby, której wybór powinien być wyłoniony z odpowiedniej ilości członków. Życie gospodarcze stawia nam przedsiębiorcom nowe wyzwania, dlatego też rok 2012 to dla naszej Izby czas na określenie nowego rozdziału w jej funkcjonowaniu, wyznaczeniu nowych zadań. Określenie ich, jak i wybór nowych władz, to najważniejszy obowiązek jej członków. To bardzo ważne dla całego naszego środowiska. Liczymy na konstruktywną dyskusję i merytoryczne wnioski.

W imieniu całej Rady ŁIPH jak i osobistym zapraszam Państwa, i proszę o niezawodne przybycie. Dla potwierdzenia otrzymania tej informacji ścisły skład obecnej Rady Izby w osobach Prezesa i dwóch vice prezesów skontaktuje się z Państwem osobiście.

 

 

 

Z poważaniem

Prezes Rady Izby

Maciej Krzysztof Zajkowski

 

 

 

Ps. Po walnych obradach przewidziana jest degustacja najnowszego wyrobu Browaru Łomża – „Piwo Niefiltrowane „ ze znakomitymi zakąskami serowymi Firmy TMT z Łomży .

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę