Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Kolizyjny wtorek

Główne zdjęcie
Wypadek w Czarnocinie

Jedenaście kolizji i jeden wypadek to policyjny bilans wtorku w Łomży i najbliższej okolicy. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność. Do kolizji zazwyczaj dochodzi poprzez nieuwagę. Wypadek, który wczoraj wieczorem wydarzył się w Czarnocinie najwyraźniej też miał to podłoże.

Kwadrans po godzinie 20. kierująca volkswagenem tiguanem jadąc w Czarnocinie w kierunku wsi Pęza wykonała manewr skrętu w lewo na posesję zajeżdżając drogę jadącemu w kierunku Piątnicy volkswagenowi golfowi. Doszło do zderzenia się samochodów. Przybyłe na miejsce pogotowie trzy osoby – kierowce tiguana, oraz pasażera i pasażerkę z golfa zabrało do szpitala. Tam o badaniach dwoje z nich zostało zwolnionych do domu, a na obserwacji z wstrząśnieniem mózgu pozostała tylko pasażerka golfa.

Foto: Wypadek w Czarnocinie
Foto: Kolizja pod szpitalem
Foto: Kolizja pod szpitalem
Foto: Kolizja pod szpitalem
Foto: Wypadek w Czarnocinie
Foto: Wypadek w Czarnocinie

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę