Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Medalista sumo

Brązowy medal w kategorii do 70 kg zdobył Przemysław Kłosiński z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Herkules” podczas rozgrywanych w Olsztynie Mistrzostw Polski Młodzików w sumo. To jedyny medal czteroosobowej reprezentacji łomżan.

Mistrzostwa Polski w tej kategorii wiekowej (12-14 lat) w sumo zorganizowane zostały po raz pierwszy. Zawody były rozgrywane w sobotę. Uczestniczyło w nich 168. zawodników i zawodniczek z 20. klubów, w których uprawiane jest sumo. W zawodach brało udział czterech zawodników z łomżyńskiego klubu. Pozostałe miejsca naszych zawodników:
- VII m Kaceper Łebkowski kat 35 kg,
- IX m Michał Lenczewski kat 50 kg,
- V m Bartosz Witkowski kat + 70 kg.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę