Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Czerniawski rozdał nagrody

Od niespełna 70 zł do ponad 1700 zł – wynosiły trzeciomajowe nagrody w łomżyńskim ratuszu. Prezydent Mieczysław Czerniawski przyznał je 214 pracownikom Urzędu Miejskiego. W sumie na ten cel z kasy miasta poszło niemal równe 108 tys zł. Jak przekazuje Łukasz Czech zastępcy prezydenta Mirosława Kluczek i Beniami Dobosz otrzymali po 1742,10 zł, a najniższa wypłacona w związku ze świętem 3 maja nagroda wyniosła 69,52 zł.

Jak przekazuje Czech średnia wysokość nagrody wypłaconej naczelnikom ratusza wynosiła 697,04 zł i była nieznacznie niższa od najwyższej nagroda dla pracowników Urzędu zajmujących niekierownicze stanowisko, która wyniosła 697, 24 zł.

Dodajmy, że w ubiegłym roku prezydent Łomży na nagrody dla pracowników ratusza  przeznaczył  niemal 340 tysięcy złotych. Zgodnie z tradycją w Łomży wypłacane są one dwa razy do roku z okazji Święta Konstytucji 3 Maja i z okazji Święta Niepodległości.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę