Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

W MOSiR bez zmian. Dyrektor dziś jest chory, od jutra na urlopie

Nie będzie zapowiadanego przez prezydenta Mieczysława Czerniawskiego rozstrzygnięcia w sprawie dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży. Do dziś dyrektor miał dać prezydentowi odpowiedź odnośnie swojej przyszłości w tej instytucji, a prezydent podjąć decyzję. Ale jak mówi Łukasz Czech dziś decyzji prezydenta w tej sprawie nie będzie, bo dyrektor MOSiR jest na zwolnieniu lekarskim.

Prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski podczas piątkowej konferencji prasowej mówił o koniecznych zmianach w tej miejskiej placówce. Nie chciał jednak jednoznacznie odpowiedzieć na pytania dziennikarzy czy zostanie także zmieniony dyrektor MOSiR Zbigniew Sasinowski.  Mówił, że dziś (w piątek 11 maja) rozmawiał z dyrektorem i ten poprosił go o czas do namysłu do poniedziałku. Jak mówił dziennikarzom Czerniawski obecny dyrektor ma trzy opcje: zostanie na stanowisku, złoży rezygnację lub prezydent da mu wypowiedzenie z pracy, z należną odprawą, bo jest zatrudniony na stałe i „takie wypowiedzenie trzeba będzie odpowiednio uzasadnić”.

Okazuje się jednak, że dziś nic przełomowego w sprawie przyszłości dyrektora Sasinowskiego nie wydarzy się. Pytany o decyzję prezydenta Łukasz Czech mówi, że dziś jej nie będzie, bo dyrektor MOSiR jest chory.  Informację te potwierdzają w placówce, przy czym okazuje się, że od jutra dyrektor idzie na dwutygodniowy urlop, a więc w pracy ma być dopiero pod koniec miesiąca.

zobacz: Po audytach w MOSiR będą konkursy

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę